سرخط خبرها
خانه / اخبار / افتتاح سایت زبانچه

افتتاح سایت زبانچه

سایت زبانچه، امروز در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ همزمان با یلدای ۱۳۹۶ افتتاح شد.

هدف از تشکیل این سایت ارائه انواع آموزش های زبان های خارجی از سطح مبتدی تا پیشرفته به صورت رایگان برای همه میباشد. در زبانچه بیش از ۲۰ زبان خارجی از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتقالی ، آلمانی ، روسی ، ترکی ، عربی و … را به صورت کامل ارائه میشود که میتوانید با استفاده از این مطالب زبان را کامل بیاموزید!

همچنین هر گونه اطلاعیه و یا خبری که به تحصیل و اقامت و همچنین مسافرت به کشور های دیگر ربط داشته باشد نیز در زبانچه به نمایش عموم قرار میدهیم تا فقط با استفاده از این سایت تمامی آنچه نیاز دارید برایتان فراهم شود.


چرا باید یک زبان خارجی یاد بگیریم؟

تا به حال درباره لزوم یادگیری یک زبان خارجی فکر کرده اید؟ بیشتر مدارس کلاس‌های زبان خارجی را ترتیب می‌دهند اما گاهی اوقات تمایل برای ثبت نام در این کلاس‌ها وجود ندارد.مزایای زیادی در یادگیری یک زبان دیگر وجود دارد. در زیر به چند نمونه این مزایا اشاره خواهیم کرد.

 

افزایش قدرت ذهن

مطالعات نشان داده بسیاری از قابلیت‌های ذهنی به طور بالقوه برای یادگیری یک زبان جدید وجود دارد. برای مثال کسانی که چند زبانه هستند هشیاری ذهنی بالاتری دارند به طوریکه محیط اطراف خود را کاملتر مشاهده می‌کنند و اطلاعات جدید را پردازش می‌کنند.

اگر شما چند زبانه باشید ممکن است در انجام چند کار به صورت همزمان، بهتر از کسانی که با یک زبان صحبت می‌کنند باشید. زیرا کسانی که چند زبان صحبت می‌کنند به سرعت از یک شکل از بیان به شکل دیگر حرکت می‌کنند و این باعث می‌شود سرعت پردازش ذهنشان بالاتر رود.

یادگیری و استفاده بیش از یک نوع زبان نوعی تمرین برای ذهن شماست و بسیاری از کارشناسان معتقدند که اگر شما بیشتر ذهن خود را به کار بگیرید نتایج بهتری را مشاهده خواهید کرد. چرا که کار ذهنی به بهبود حافظه منجر می‌شود.

 

ایجاد فرصت‌های بیشتر

اگر شما زبان دیگری یاد بگیرید، ممکن است فر صت‌های شغلی، دوستان و حرفه علمی موردظر خود را بیابید.اگر شما در یک کشوری که بیش از یک زبان رسمی دارد زندگی کنید (شبیه کانادا که انگلیسی و فرانسه زبان‌های اصلی آن است.) ممکن است بسیاری از کارفرماها نیاز داشته باشند که شما به زبان دیگر کشورها صحبت کنید. اگر شما دوست دارید در یک بخش دولتی کار کنید این را به خاطر داشته باشید.

وقتی شما بتوانید به زبان‌های دیگر صحبت کنید می‌توانید راحت‌تر به کشور‌های خارجی سفر کنید. برای مثال اگر شما اسپانیایی بلد باشید ممکن است شما متقاضی کار داوطلبانه در مکزیک باشید نسبت به زمانی که فقط انگلیسی بلد هستید.

 

آشنایی با فرهنگ‌های دیگر

بخشی از لذت سفر کشف فرهنگ‌های دیگر است. اگر شما بتوانید به زبان‌های رسمی کشور‌هایی که سفر می‌کنید صحبت کنید، راحت‌تر می‌توانید ارتباط برقرار کنید.

برای مثال اگر شما به پاریس سفر کنید و بتوانید به زبان فرانسه با مردم محلی ارتباط برقرار کنید،در واقع می‌توانید با جنبه‌های مختلف فرهنگ فرانسه که در غیر این‌صورت از آن بی خبر بودید آشنا شوید.

واین می‌تواند یک تجربه‌ی هیجان انگیز باشد.

وقتی شما با زبان دیگری صحبت می‌کنید در واقع شکلی از دوستی با مردمان آن زبان‌ها را آغاز می‌کنید.

 

حال با دانستن این مطلب بهتر نیست از همین امروز در زبانچه آموزش را شروع کنید؟!

یک دیدگاه

  1. با تشکر از مطلب خوبتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *